Tie, kuriems reikalingi aukščiausios kokybės gaminiai ir dailiausios konstrukcijos, nenorėtų atsisakyti šių kriterijų savo markizėse. Markizės formuoja dalį fasado ir bendrą pastato įspūdį. Tobulu atveju pavėsinė tiesiog sutampa su architekto norimu sukurti dizainu arba net jį pagyvina. „Markilux“ prekės ženklo pagrindinė strategija yra noras suteikti kažką naujo, vertingo ir patrauklaus jūsų akims.

Jau yra sukurta daug puikiausių markizių modelių su dizaino profesoriaus Andreas Kramerio pagalba. Markizės sugebėjo įtikinti vertinimo komisiją savo išskirtiniu ir harmoningu dizainu, nesvarbu, ar tai būtų „Red Dot“ ar „iF“ apdovanojimai.

Kiemo, balkono markizės

Kiemo, balkono markizės

„markilux“ markizės kuria – atidaro naujas erdves. Jos taip pat tinkamos visiems metų laikams. Naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, siūlomas platus pritaikymo pasirinkimas; markizės yra itin atsparios orams, tvirtos ir lanksčios. Tik aukščiausia kokybė – iš„markilux“ namų. Išmanios visos funkcijos. Unikali gamybos kokybė; įrengiamos tik specialistų. Įsigiję „markilux“, visada mėgausitės gaminiais; gyvenimas lauke bus visiškai kitoks.

Šiltnamių markizės

Žiemos sodų markizės

Sumani klimato kontrolė – namams ir aplinkai: „Markilux“ langų ir žiemos sodo markizės reguliuoja, vėsina, palaiko šilumą ir vidaus sąlygas. Jos bet kokį klimatą padaro puikų, beveik be pastangų. Išmani technologija ir nuostabi estetika - garantuota.

Vertikalios žaliuzės ir markizės

Vertikalios žaliuzės ir markizės

Sumani klimato kontrolė – namams ir aplinkai: „markilux“ langų ir žiemos sodo markizės reguliuoja, vėsina, palaiko šilumą ir vidaus sąlygas. Jos bet kokį klimatą padaro puikų, beveik be pastangų. Išmani technologija ir nuostabi estetika -garantuota.

Markizės atviroms erdvėms

Markizės atviroms erdvėms

Tobula didelė pavėsinė tiek asmeniniams, tiek profesiniams tikslams: „markilux pergola“ yra pavėsinių sistema su papildomomis atramomis tam, kad pastato prieangis nebūtų per daug naudojamas. „Markilux syncra“ yra savarankiškai stovinti pavėsinių sistema, kuri gali būti sumontuota be jokių architektūrinių sujungimų, reikia tik pamato.

Puikiausios kokybės dizainerių kurtos markizės – išskirtinės pavėsinės, tinkančios prie šiuolaikinės architektūros.

German Design Award Nominee
German Design Award Special Mention
IF Award
Interior Innovation Award
Plus X Award
reddot Award