Tobula didelė pavėsinė tiek asmeniniams, tiek profesiniams tikslams: „markilux pergola“ yra pavėsinių sistema su papildomomis atramomis tam, kad pastato prieangis nebūtų per daug naudojamas. „markilux syncra“ yra savarankiškai stovinti pavėsinių sistema, kuri gali būti sumontuota be jokių architektūrinių sujungimų, reikia tik pamato.

markilux planet

Tiksliai nustato pavėsio ir saulės vietas: „markilux planet“ gali pasisukti 335° kampu tam, kad šešėlis būtų tiksliai ten, kur reikia. „Markilux planet“ yra puiki savarankiška apsauga nuo saulės ir tobulas estetinis priedas prie bet kokios „markilux“ markizės. Šiuo metu yra galimos visos septynios stilingos rėmo spalvos iš visų audinių dizainų.

markilux pergola

Šios markizės apsaugo dideles erdves nuo saulės, vėjo ir šalčio tiek asmeninėse valdose, tiek komercinėse: „markilux pergola 110“. Smulki rėminė konstrukcija, didelė nauda. Ši idėja yra puikiai perteikta didelėje markizių sistemoje, esančioje ant plonų stulpų su šoniniais grioveliais lietui nutekėti. Norint kompensuoti paviršiaus nelygumus, priekinių stulpų pagrindas yra reguliuojamas – iki 10 cm. Taip pat ir „markilux pergola 210“ nuolydis lengvai reguliuojamas sukamąja svirtimi.

markilux syncra

Saulė, vėjas, lietus – „markilux syncra 2 flex“ | „syncra 2 uno flex“ apsaugo dideles erdves – iki 60 kvadratinių metrų – nuo visko, kas gali sumažinti malonumą būti lauke. Nepriklausomai nuo to, ar asmeniniam, ar komerciniam naudojimui, jei neįmanoma įtaisyti markizės tiesiai prie pastato, „markilux syncra 2 flex“ | „syncra 2 uno flex“ yra puikus pasirinkimas. Kadangi markizės yra įstatytos į dvi balastines dėžes, jos gali būti pastatytos bet kur ir nereikia pagrindo.