Sumani klimato kontrolė – namams ir aplinkai: „markilux“ langų ir žiemos sodo markizės reguliuoja, vėsina, palaiko šilumą ir vidaus sąlygas. Jos bet kokį klimatą padaro puikų, beveik be pastangų. Išmani technologija ir nuostabi estetika garantuota.

markilux 879

Stikliniam žiemos sodo stogui reikia efektyvios apsaugos nuo saulės vasaros metu, tam ir yra skirtos postiklinės markizės 879. Jos yra gerai apsaugotos nuo purvo ir drėgmės. Tačiau šios markizės turi daugiau ką pasiūlyti. Ypatingos dujomis įtemptos spyruoklės neįprastai gerai tinka šioms markizėms. Markizės ne tik gerai atrodo, bet ir slopina vėjo garsus. Optimizuotos susitraukiančios sklendės užtikrina labai tylų markizių valdymą. „Markilux 879“ stebina savo grakščiu dizainu. Jos kasetė yra tik 130 mm skersmens, todėl beveik nepastebimos po stikliniu stogu. Šios markizės su „tracfix“ sistema suteikia gražią, uždarą išvaizdą, o vanduo gali nutekėti šoniniais grioveliais. Vakarais lengvai sudaroma šviesų sistema iš LED šviestuvų ir LED juostų vidinį kiemelį paverčia į įspūdingą šviesų karalystę.

markilux 8800

„markilux 889“ laimėtas „iF product design award 2013“ apdovanojimas ir specialus paminėjimas „German Design Award 2014“ – tai geri patvirtinimai išskirtiniam „markilux 889“ dizainui. Tuo labiau tą patvirtina absoliučiai nuostabus šios markizės veikimas. Ši markizė gali užstoti saulę 36 kvadratiniams metrams. Du nepriklausomi specialūs dujų stūmokliai markizei suteikia ilgalaikį įtemptumą.

markilux 889

„markilux 889“ bet kokį vidaus kiemelį paverčia tobulai charakterizuota vieta lauke. Markizės yra greitai ištiesiamos arba įtraukiamos, priklausomai nuo oro, taip pat puikiai tinka didelėms stiklu uždengtoms vietoms, o kintančio įtemptumo sistema užtikrina tobulą įtempimą, kai markizės visiškai išskleistos. Papildomai „tracfix“ užtikrina saugų šoninio audinio valdymą ir uždarą veikimą.