Sumani klimato kontrolė – namams ir aplinkai: „markilux“ langų ir žiemos sodo markizės reguliuoja, vėsina, palaiko šilumą ir vidaus sąlygas. Jos bet kokį klimatą padaro puikų, beveik be pastangų. Išmani technologija ir nuostabi estetika garantuota.

markilux 876

Grakščių vertikalių žaliuzių „markilux 876“ pagrindiniai bruožai – apsauga nuo smalsių akių, šviesos ir šilumos. Šios žaliuzės – tai apsauga nuo saulės, ryškios šviesos ir smalsių akių. Žaliuzės skirtos stiklo paviršiams iki 600 cm ir yra subtilaus dizaino su uždangos kasete iki 130 mm skersmeniu. Dujomis įtempti stūmokliai užtikrina puikų uždengimą ir tylų žaliuzių ištiesimą bei įtraukimą. „Markilux 876“ galima papildomai užsisakyti su „tracfix“ sistema, kurioje dėl užtrauktuko sistemos vanduo nuteka į griovelius. Šis variantas taip pat galimas su panoraminiais langais. Motorizuota žaliuzių versija gali būti integruota į bet kokią namų automatiką patogiam valdymui.

markilux 740/840

„markilux 740“ (su kvadratine kasete) ir „840“ (su apvalia kasete) yra tarsi tobulas vertikalių žaliuzių ir svirtinių markizių mišinys. Viršutinė dalis suteikia didelį pavėsį ir vizualią apsaugą, šiluma ir šviesa apačioje gali būti individualiai nustatyta bet kuriuo metu. Dujinių stūmoklių svirtys suteikia markizėms tobulą įtempimą.

markilux 893

„markilux 893“ – taisyklės išimtis. Siuvėjo pasiūtos markizės skirtos trikampiams langams ar stoglangiams. Trikampės žaliuzės gali būti prikabintos ir lauke, ir viduje, vertikaliai ar horizontaliai, ar kampu. Ypatinga įtempties sistema visada suteikia idealų markizės įtempimą.