„markilux“ markizės kuria – atidaro naujas erdves. Jos taip pat tinkamos visiems metų laikams. Naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, siūlomas platus pritaikymo pasirinkimas; markizės yra itin atsparios orams, tvirtos ir lanksčios. Tik aukščiausia kokybė – iš„markilux“ namų. Išmanios visos funkcijas. Unikali gamybos kokybė; įrengiamos tik specialistų. Įsigiję „markilux“, visada mėgausitės gaminiais; gyvenimas lauke bus visiškai kitoks.

markilux 970

Miestietiškas prašmatnumas kartu su techniniais patogumais. Tai – „markilux 970“ pažadas. Kasetinė markizė stebina tiksliu kampiniu dizainu, kur kiekviena detalė yra tiesiog vietoje. Išskirtinis nesenstančių spalvų pasirinkimas stebina stipriais spalvų akcentais, o kontrastuojančių spalvų žaismas gali pagyvinti bet kokį fasadą. Taip pat ir iš techninės pusės ši markizė suformuota puikiai. Išstūmimo metu posvyrio lankstas nuleidžia markizę į iš anksto parinktą nuožulos padėtį, o svirtyje esanti bioninė jungtis suteikia tylų valdymą ir tvirtumą. Garantuojame nepaprastus vakarus vidiniame kiemelyje naudojantis LED šviestuvais, kuriuos galima įrengti griovelyje po markize. „Markilux 970“ yra tinkama įrengti ant sienos, lubų ar gegnių. Kaip opcija taip pat galima ir milteliniais dažais padengta versija.

markilux 6000

Daugybė dizainų vienam markizių modeliui. Visiškai unikalios technologijos kūrimas. „Markilux 6000“ papuošia kasdienybę, pagerina vakaro kokybę lauke ir sukuria sąlygas būti vidiniame kiemelyje visais metų laikais. Visos šios markizės dalys su tinkamu stiliumi ir spalva – markizė tinka kiekvienam namui. Markizės svirčių alkūniniai sujungimai yra sujungti ir valdomi unikalia naujoviška jungtimi. Todėl nieko nuostabaus, kad „markilux 6000“ gavo „red dot“ dizaino apdovanojimą. Itin aukštas stiliaus ir naujoviškumo lygis yra vertas tokio įvertinimo.

markilux MX-1

„markilux MX-1“ – patirtis, dizainas ir technologinės žinios, grožis ir funkcionalumas apsauginio stogo ir markizės junginyje. Kasetė, įskaitant prieangį, užima 62 cm konstrukcijos gylio, apsaugo langus ir fasadą. Didesnis „markilux MX-1 compact“ variantas gali įgyvendinti net ir labiausiai neįprastus norus dėl savo savybių: lankstomos svirtys sujungtos bionine jungtimi, galimas 5 - 25° posvyris dėl lenkimo jungties, vandens nutekėjimas lataku priekinėje dalyje ir daugelis papildomų nustatymų, spalvų variacijų ir papildomos įrangos. Nepaisant išmatavimų, „markilux MX-1“ turi stebėtinai lengvą išvaizdą. Markizės proporcijos ir pažangus stilius pristato išmanų fasado dizainą.

markilux 990

Maža ir kompaktiška. Puikiai tinka montuoti ant sienos ar lubų. Minimalus dydis ir svoris dėl u formos priekinės dalies; elegantiškai apima tiek svirtis, tiek sukamąjį cilindrą. „Markilux 990“ yra ideali balkonui ar vidiniam kiemeliui. „Markilux 990“ siūlo valdymą plieninėmis grandinėmis arba svirtimis sujungtomis bioninėmis jungtimis, platų audinių pasirinkimą ir išmanius priedus tobulam patogumui. Tik saulė kol kas nėra priedų sąraše.